Max Ernst färglitografi

167158

ERNST, Max (1891-1976): Sign for a school for pirates, ca 1965, signerad och numrerad Max Ernst 59/125, färgfotolitografi, 60x49 cm
LITTERATUR: Spies/Leppien A12

Max Ernst färglitografi
Budhistorik (8 bud)
614808
3 200
613990
613892
613349
612619

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.