Matta Judith Johansson

167151

MATTA, Judith Johansson, Ateljé JJ, röllakan, ca 242x166 cm, signerad

Något naggad i fransen

Ändringar/tillägg
Nykemtvättad

Mattor/Textilier

Matta Judith Johansson

Budhistorik (9 bud)
624071
3 200
622667
624069
622667
2 800
618922
2 600

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.