Fällbord 1800-talets början

167089

FÄLLBORD, 1800-talets början, fanert med alrot, bonad pelarfot, höjd 72, 89x88 cm

Skador och lagningar

Fällbord 1800-talets början

Budhistorik (2 bud)

615613
450
611559

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.