Fällbord 1800-talets början

167080

FÄLLBORD, 1800-talets början, fanérat med alrot, bonad pelarfot, höjd 73, 89x88 cm

Smärre skador

Fällbord 1800-talets början

Budhistorik (4 bud)

615781
615778
614815
950
614219

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.