Soffa Louis XV fransk

167075

SOFFA, Louis XV, fransk, bonad rödbok, träskuren dekor, längd 169 cm

Smärre skador och lagningar

Soffa Louis XV fransk

Budhistorik (33 bud)
615431
15 000
615714
14 500
615431
14 000
615711
13 500
615431
13 000

Slutpris SEK:
15 000
1 448 EUR, 1 644 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.