Fåtöljer Louis XV

167072

FÅTÖLJER, 2 st., Louis XV, franska, bonad valnöt och rödbok, träskuren dekor

Skador, smärre lagningar

Fåtöljer Louis XV

Budhistorik (47 bud)
615684
23 000
615682
22 000
615679
21 000
615677
20 000
615674
19 500

Slutpris SEK:
23 000
2 316 EUR, 2 631 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.