Skåp bonad björk

167065

SKÅP, 1920-tal, fanerat med bonad björk, oval, fasetterad spegel, höjd 208, 115x55 cm

Skåp bonad björk

Budhistorik (19 bud)
615541
615416
2 800
615416
2 400
614623
614587

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.