Carl Brandt oljemålning

166964

BRANDT, Carl (1852-1930): Älgpar, signerad och daterad C Brandt, 1908, olja på duk, 127x178 cm

Konst, Måleri

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (10 bud)
614461
3 600
614029
3 200
613888
613887
613173

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.