Allmogestol/bord märkt 1697

166949

ALLMOGESTOL/BORD, märkt 1697, bonad ek och furu, skinnkädd sits, järnbeslag, bordets mått höjd 72, 89x61 cm

Skador och lagningar

Allmogestol/bord märkt 1697

Budhistorik (9 bud)
614087
613457
613072
950
611784
900
611783
850

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.