All-bisquedockor

166880

BISKVI DOCKOR, 4 st, All-Bisque, omkring 1910-20-tal, , bl a Heubach, en Kewpie-typ, målade anletsdrag och hår, rörliga armar och ben, ryggen märkt Germany, längd 6-14 cm

Flickan med skålformad underkropp med lagat huvud, smärre nagg

Leksaker

All-bisquedockor

Budhistorik (13 bud)
622781
622779
622692
622761
950
622692

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.