Dockhuvuden

166872

DOCKHUVUDEN, 5 st, biskvi, omkring 1890-1910-tal, bl a Kling, märkta 373-0, 123 2/0, 166-0, 76-4/0 samt 41-2/0, höjd 6-8,5 cm

En sköld med smärre nagg, två st saknar peruk

Leksaker

Dockhuvuden

Budhistorik (22 bud)
622758
1 900
622756
1 800
622750
1 700
622744
1 600
622749
1 600

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.