Pelle Åberg olja

166861

ÅBERG, Pelle (1909-1964): Stilleben, signerad Pelle Åberg, olja på pannå, 54x38 cm

Konst, Måleri

Pelle Åberg olja

Budhistorik (7 bud)
614780
614395
1 400
613931
1 300
613558
612514

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.