Severin Nilson oljemålning

166857

NILSON, Severin (1846-1918): Landskap i aftonrodnad, signerad Severin Nilsson, olja på duk, 125x78 cm; oramad

Kantslitage

Konst, Måleri

Severin Nilson oljemålning

Budhistorik (17 bud)
614674
11 500
614378
11 000
611465
10 500
614377
10 000
611465
9 800

Slutpris SEK:
11 500
1 158 EUR, 1 316 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.