Oscar Sivertzen olja

166848

SIVERTZEN, Oscar (Norge 1876-1940): Skärgårdsbild, signerad och daterad Osc Sivertzen 191?, olja på duk på pannå, 23x31 cm

Konst, Måleri

Oscar Sivertzen olja

Budhistorik (13 bud)
614651
1 700
614024
1 600
614270
614024
1 400
613419
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.