Gerda Wallander olja

166846

WALLANDER, Gerda (1862-1926): Spegelsalongen - interiör från Gustav III:s paviljong på Haga, signerad och daterad G. Wallander Haga 1912, olja på duk, 58x71 cm

Konst, Måleri

Gerda Wallander olja

Budhistorik (16 bud)
614766
614764
2 800
614761
2 600
614759
2 400
614757

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.