Orientmatta

166844

ORIENTMATTA, bönematta, ca 178x125 cm

Slitage, skador

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (27 bud)
617630
2 800
617628
2 600
617622
2 400
617627
2 400
617622

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.