Madeleine Pyk färglitografi

166800

PYK, Madeleine (född 1934): Stockholmsmotiv, signerad och numrerad, färglitografi, 36x46 cm

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (4 bud)

610736
650
608114
600
608114
606882

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.