Hans Ångsäter blandteknik

166708

ÅNGSÄTER, Hans (född 1935): 3 st, "På fäbodvallen (orginal till litografi)", "Till fäbodvallen" och "Skördan", två monogramsignerade HÅ, den tredje signerad atergo, blandteknik på papp uppfäst på pannå, varierande mått ca 35x27 resp 33x21 cm

Konst, Måleri

Hans Ångsäter blandteknik
Budhistorik (1 bud)

607304
2013-01-26 19:48:35

2013-02-02 kl 13:50
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.