Wiking Svensson oljemålning

166665

SVENSSON, Wiking (1915-1979): Vilande kvinna, signerad Wiking Svensson, olja på duk, 89x116 cm

Krackeleringar

Konst

Wiking Svensson oljemålning
Budhistorik (2 bud)

643619
643618

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.