Robert Thornton Wilding akvarell

166413

WILDING, Robert Thornton (18/1900-tal): Fiskebåt vid kust, signerad och daterad, akvarell, 25x54 cm

Bildytan skadad

Konst, Måleri

Budhistorik

2013-02-01 kl 17:42
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.