Yoshitoyo Utagawa träsnitt

166095

UTAGAWA, Yoshitoyo (1830-1866): Skådespelare, signerad, chuban diptyk, 25x35,5 cm; oramad
Proveniens: Auktionsverkets Kvalitet V-1985

Förstärkt, litet hål

Orientaliskt, Konst, Konst, Grafik

Yoshitoyo Utagawa träsnitt

Budhistorik (34 bud)
617138
3 400
617137
3 200
617134
617136
617134
2 800

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.