Reinhold Ljunggrten litografier

166074

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 4 st., "Löjtnantens stuga, Vimmerby", "Söndag, Västra Ågatan, Trosa", 3 dubletter, signerade, litografi, 52x36 resp 22x19 cm, oramade

Konst

Budhistorik (11 bud)
614602
750
613560
700
614600
650
613560
600
613084
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.