Reinhold Ljunggren litografier

165660

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st., "Pigtittaren", 1961, "Utsikt över Stadsfjärden", 1962, signerade R Ljunggren, 99/200 resp 114/250 48,5x38,5 - 47x35 cm

Budhistorik (15 bud)
614624
614223
1 400
613860
1 300
608325
613851

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.