Reinhold Ljunggren litografi

165659

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Decemberkväll vid torget", (Småstadsvinter 1963), signerad R. Ljunggren 165/300, färglitografi, 29x40 cm

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (24 bud)
609366
613880
609366
1 900
609100
1 800
609100
1 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.