Reinhold Ljunggren litografi

165535

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Gustav VI Adolf", 1972, signerad R Ljunggren , EA, färglitografi, 44,5x35 cm

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (7 bud)
614575
550
613667
500
613658
450
613666
450
613658

Slutpris SEK:
550
56 EUR, 65 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.