Reinhold Ljunggren litografi

165522

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Decemberkväll vid torget", (Småstadsvinter 1963), signerad R. Ljunggren 299/300, färglitografi, 29x40 cm

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (6 bud)
614595
950
613459
900
610711
850
610711
450
606329

Slutpris SEK:
950
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer