Reinhold Ljunggren litografi

165522

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Decemberkväll vid torget", (Småstadsvinter 1963), signerad R. Ljunggren 299/300, färglitografi, 29x40 cm

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (6 bud)
614595
950
613459
900
610711
850
610711
450
606329

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.