Charles-Francois Daubigny etsning

163723

DAUBIGNY, Charles François (1817-1878): Les Iles Vierges a Bezons, etsning 1850, plåtsignerad Daubigny, Imp par Aug Delâtre F-bourg Poissonnerie 14 Paris, 18x13,5 cm

Budhistorik (3 bud)

614385
614366
611906

Slutpris SEK:
36 EUR, 42 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.