Rene Magritte efter L'Art de Vivre

163707

MAGRITTE, Réné (Belgien 1896-1967): efter: "l'Art de Vivre", stämpelsignerad Magritte, Epeuve d'artiste, stämpelsignerad Magritte, färgetsning, bildyta ca 14x11 cm

Budhistorik (26 bud)
614316
10 500
614335
10 000
614316
9 800
614333
9 600
614316
9 400

Slutpris SEK:
10 500
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer