Rene Magritte efter L'Art de Vivre

163707

MAGRITTE, Réné (Belgien 1896-1967): efter: "l'Art de Vivre", stämpelsignerad Magritte, Epeuve d'artiste, stämpelsignerad Magritte, färgetsning, bildyta ca 14x11 cm

Budhistorik (26 bud)
614316
10 500
614335
10 000
614316
9 800
614333
9 600
614316
9 400

Slutpris SEK:
10 500
954 EUR, 1 103 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.