Marcel Groamiare etsning

163705

GROMAIRE, Marcel (1892-1971): "Machines dans un Port", signerad Gromaire, 5/50, etsning, 18x23,5 cm

Marcel Groamiare etsning
Budhistorik (4 bud)

613327
450
612116
612007
609831

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.