Bonnier Baertling Pehrson Petersen

163695

SERIGRAFIER, 4 st, Konkret konst 1956, signerade O Bonnier, Baertling, KA Pehrson, V Bj Petersen, numrerade, varierande format

Budhistorik (22 bud)
614396
6 400
614355
6 200
614274
6 000
614246
5 800
613320
5 600

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.