Bonnier Baertling Pehrson Petersen

163695

SERIGRAFIER, 4 st, Konkret konst 1956, signerade O Bonnier, Baertling, KA Pehrson, V Bj Petersen, numrerade, varierande format

Budhistorik (22 bud)
614396
6 400
614355
6 200
614274
6 000
614246
5 800
613320
5 600

Slutpris SEK:
6 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer