Skål Johansfors

167851

SKÅL, Johansfors '96, "Pinot", otydligt signerad, höjd 17 cm

Mynningsnagg

Glas, Konstglas

Skål Johansfors

Budhistorik (7 bud)
612915
550
612556
500
612914
500
612556
450
611346

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.