Såssnipor saltkar Kina

167735

SÅSSNIPOR, 2 st, SALTKAR, 1 par, 1700-tal, porslin, Kina, dekor i underglasyrblått, längd 17-22 cm

Nagg och hårsprickor

Orientaliskt, Porslin

Såssnipor saltkar Kina

Budhistorik (24 bud)
613042
3 200
613051
3 200
613042
613049
613042
2 800

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.