Saltkar Kina

167728

SALTKAR, 2 st, porslin, Kina, 1700-tal, underglasyr i blått, höjd 3-3,5 cm resp längd 9-9,5 cm

Nagg

Orientaliskt, Porslin

Saltkar Kina

Budhistorik (25 bud)
613750
613282
1 900
613740
1 800
613282
1 700
613739
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.