Vas Emile Gallé

167724

VAS, glas, Emile Gallé, lila och brunt överfång, signerad Gallé, höjd 25 cm

Fotringsnagg samt liv med skrapmärken

Glas

Vas Emile Gallé

Budhistorik (39 bud)
613708
8 200
613702
8 000
613706
7 800
613702
7 600
613705
7 400

Slutpris SEK:
8 200
826 EUR, 938 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.