Silverskedar 1800-tal

167723

SKEDAR, 10 st., silver, 1800-tal, några märkta Borussia, vikt ca 380 g

Bucklor

Silver

Silverskedar 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
611591
610863
450
610656
610628
607475

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.