Derriere le Miroir

167720

DERRIÈRE LE MIROIR, med original litografier

Gulnader, skador, lösa blad

Ändringar/tillägg
Ej kompletta. Säljes som ett parti utan returrätt

Böcker/Kartor, Konst- och kulturhistoria, Konst, Grafik

Derriere le Miroir

Budhistorik (17 bud)
613690
612187
612186
612185
950
612183
900

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.