Soppslev i silver

167713

SOPPSLEV, silver, 17/1800-tal, vikt ca 260 g

Bucklor

Silver

Soppslev i silver

Budhistorik (1 bud)

602122
2013-01-23 08:54:45

2013-01-30 kl 22:27
Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.