Skål Kanton

167689

SKÅL, ben, Kanton, 1800-tal, genombruten, diameter 21 cm

Små/obetydliga skador

Orientaliskt, Konsthantverk

Skål Kanton

Budhistorik (4 bud)

612149
450
612075
609661
605385

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.