Karmstolar

167646

KARMSTOLAR, 1 par, 1930-tal, bonad björk

Lagning

Karmstolar

Budhistorik (9 bud)
613678
650
612912
600
612283
550
610644
500
610488
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.