Vinglas

167582

VINGLAS, 2+2 st, 1700-tal, höjd 15 resp 17 cm

Skador och lagningar

Glas, Servisglas

Vinglas

Budhistorik (13 bud)
610367
2 400
612073
610367
1 600
612072
610367
650

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.