Takarmatur

167539

TAKARMATUR, jugend, diameter 80 cm

Skador, sprickor, lagningar

Belysning, Taklampor

Takarmatur

Budhistorik (36 bud)
613386
4 800
613384
4 600
613365
4 400
613365
3 600
613376
3 400

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.