Oljemålning holländsk skola

167530

HOLLÄNDSK SKOLA, 1700-tal, pastoralt landskap, olja på duk, 64x92 cm

Lagningar

Konst, Måleri

Oljemålning holländsk skola

Budhistorik (9 bud)
613361
5 200
613310
5 000
613303
4 400
613272
610646

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.