Carl Johansson blyerts

167514

JOHANSSON, Carl (1863-1944) tillskrivna, 8 samramade skissboksblad med naturstudier varav 2 signerade CJ-n resp E Å-g, blyerts
Proveniens: Konstnärens familj

Konst, Måleri

Carl Johansson blyerts

Budhistorik (5 bud)
606671
650
613145
600
606671
550
608542
500
606671

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.