Roland Svensson blandteknik

167512

SVENSSON, Roland (1928-2003): "Morgon", Ådskär -utanför Möja, signerad och daterad Roland S. 1968, med dedikation a tergo, blandteknik, 32,5x53,5 cm

Roland Svensson blandteknik

Budhistorik (6 bud)
612147
8 000
611574
7 600
609328
6 000
609327
4 400
603987
4 200

Slutpris SEK:
8 000
772 EUR, 877 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.