Carl Johansson blyerts

167510

JOHANSSON, Carl (1863-1944), tillskrivna, 8 samramade skissboksblad med trädstudier varav 4 signerade, blyerts, rammått 48x56 cm
Proveniens: Konstnärens familj

Konst, Måleri

Carl Johansson blyerts

Budhistorik (14 bud)
613261
606670
613251
606670
950
613246
900

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.