Johan Ossian Andersson oljemålning

167509

ANDERSSON, Johan Ossian (1889-1975): Fiskebåtar, signerad Th. Sandström (konsthandlare Thure Sandström), olja på duk, 59x90

Konst, Måleri

Budhistorik (15 bud)
613907
950
613901
900
613546
850
613898
850
613546

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.