Anders Zorn etsning

167508

ZORN, Anders (1860-1920): "Brudtärnan", utförd 1905, signerad Zorn, etsning, 14,5x19,5 cm

Anders Zorn etsning

Budhistorik (13 bud)
613557
3 800
613556
3 600
613555
613269
613268
1 800

Slutpris SEK:
3 800
363 EUR, 408 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.