Olof Hermelin oljemålning

167505

HERMELIN, Olof (1827-1913): Insjölandskap, signerad O. Hermelin, olja på duk, 25x46 cm

Konst, Måleri

Olof Hermelin oljemålning

Budhistorik (26 bud)
612498
13 000
612932
12 500
612498
12 000
612928
11 500
612498
11 000

Slutpris SEK:
13 000
1 240 EUR, 1 395 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.