Bengt Fransson olja

167499

FRANSSON, Bengt (född 1935): Vid Stranden, Skagen, signerad Bengt Fransson, olja på duk, 65x81 cm

Konst, Måleri

Bengt Fransson olja

Budhistorik (16 bud)
612385
5 200
613001
5 000
612385
4 800
613000
4 600
612385
4 400

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.