Roland Svensson litografi

167493

SVENSSON, Roland (1928-2003): "Halssundet, Gryt. ", motiv från Gryts skärgård, signerad Roland S., färglitografi, 23x42 cm

Med dedikation

Roland Svensson litografi

Budhistorik (1 bud)

610542
2013-01-29 12:20:28

2013-01-31 kl 21:54
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.